WhatsApp

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

1995 yılında, halen üretimini sürdürdüğü Antalya Organize Sanayi Bölgesinde faaliyete başlayan Sevay Kimya, çeyrek asırlık hizmet birikimini müşterileri ile buluşturmanın kıvancını yaşıyor.

Uzman kadrosu, yeniliğe açık anlayışı, günün gerekliliklerine uygun ürün çeşitleri ile yıllardır aynı kalite ile hizmet sunan Sevay Kimya; endüstriyel ve ev tipi temizlik ürünleri, dezenfektan ve kağıt grubu ürünleri, özel ürünler ve ayrıca Private Label (PL) ürünlerin üretim ve satışını gerçekleştirmekte, talep edilen her noktaya ise ulaştırmakta.

Tecrübeli satış ekibi, ar-ge konusunda kendisini geliştirmiş kimyagerleri, zamanında teslimat prensibi ve lojistik hizmeti, Sevay Kimya'yı farklı kılan özelliklerdir.

İlk günkü hizmet kalitesi ile farklı sektörlere temizlik ürünleri sağlayan firma geniş müşteri ağına her geçen gün yenilerini eklerken, ihtiyaç duyulan farklı ürünlerin geliştirilmesi için ar-ge ekibi ile sürekli yenilik arayışını da devam ettirmekte. Sanal dünya yapılanmasını da devam ettiren Sevay Kimya, kurumsal içeriğe sahip web sayfası ve sosyal medya ağlarından hedef kitlesine seslenirken, kısa süre içerisinde internetten satış ağı ile bayi ve son kullanıcılara, sanal dünyanın olduğu her noktadan ulaşmayı hedefliyor.

Bilgi Talep Formu