WhatsApp

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Halen üretimini sürdürdüğü Antalya Organize Sanayi Bölğesinde 1995 yılında faaliyete başlayan Sevay Kimya, çeyrek asırlık hizmet birikimini müşterileri ile buluşturmanın kıvancını yaşıyor.

Uzman kadrosu, yeniliğe açık anlayışı, günün gerekliliklerine uygun ürün çeşitleri ile yıllardır aynı kalite ile hizmet sunan Sevay Kimya, endüstriyel temizlik ürünleri, kağıt havlu ürünleri, havuz kimyasalları gibi el ve makine kullanımına uygun ürünlerin imalat ve satışını gerçekleştirmekte. Tecrübeli satış ekibi, ar-ge konusunda kendini geliştirmiş kimyagerleri, zamanında teslimat prensibi ile lojistik hizmeti, Sevay Kimya'yı farklı kılan özelliklerdir.

İlk günkü hizmet kalitesi ile farklı sektörlere temizlik ürünleri sağlayan firma, geniş müşteri ağına her geçen gün yenilerini eklerken, ihtiyaç duyulan farklı ürünlerin geliştirilmesi için ekibi ile sürekli yenilik arayışını devam ettirmekte. Sanal dünyada da yapılanmasını devam ettiren Sevay Kimya, kısa süre içerisinde internetten satış ağı ile bayi ve son kullanıcılara internetin olduğu olduğu her noktada ulaşmayı hedefliyor.

Bilgi Talep Formu