WhatsApp

Sık Sorulan Sorular

Temizlik ürünlerimiz kimyasal maddeler içermekte. Zorlu kir, leke, pas, yağ gibi günlük hayatımızda biriken kötü görüntüleri çözmek için etkili kimyasal temizleyicilere ihtiyaç vardır.

Bu nedenle insan bedeni, hassat organlarımız olan göz, ağız vb. bölgelerimize temas etmesi haline insan sağlığını tehlikeye atabilecek kimyasal temizleyicilerdir.

Bu nedenle lütfen kullanım uyarılarını dikkate alınız.

Öncelikle satışımız tabiki toptan satış.

Perakende ürün satışı yaptığımız bir fiziki mağazamız yok ancak kısa süre sonra e-mağada satış ağımız ile perakende ve toptan satışlarımızı internet üzerinden gerçekleştirebileceğiz.

2 işgünü içerisinde anlaşmalı kargo şirketimiz veya lojistik ağımız tarafından teslimat adresinize ulaştırılacaktır.

16.00’dan önce verdiğiniz siparişler aynı iş günü, 16.00’dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş günü işleme alınır.

Sipariş veren firmanın mesafesi, lojistik ağımızın akışı ve lokasyon sıralaması teslimattaki önemli detaylardır.

Siparişlerinizi verirken firma cari kartınız var mı buna bakıyoruz. 

Cari kartınız var ise 0 242 258 12 76-77nolu telefonlardan, mail adreslerimizden ve gsm. numaralarından bize ulaşarak siparişlerinizi verebilirsiniz.

Kısa süre sonra ise internet üzerinden de sipariş verme işlemleri başlayacak.

Çekilişlerimiz elbette devam edecek. Ancak çekiliş konusunda bir tarih veremiyoruz.

Ajansımız ile yapılan medya planlaması dahilinde süreç yönetilmekte.

Ürettiğimiz Person el temizleme sıvısı, el temizleme dezenfektanıdır. %70 alkol içeriği ve içeriğindeki elde yara yapmayan bileşenleri ile tam bir el dezenfektandır. Ürünlerimizin üzerindeki etikette yazan ''alkol bazlı antibakteriyel el temizleme sıvısı'' ifadesi ise ilgili dönemde bastırdığımız stıkırlarla ilgilidir. Stoktaki stıkırlar bitince ''el dezenfektanı'' stıkırları ürünlerimize uygulanacak.

Kullandığınızda ürünümüzün ne kadar kaliteli olduğu daha net anlaşılacaktır.

Ürettiğimiz ürünler evde ve işletmelerde kullanılabilecek düzeydedir. Ürünlerimizin tamamına yakınını evde, el veya makinenizde kullanabilirsiniz. Sadece endüstriyel makinlerde kullanılan ürünlerimizi ise işletmeler tercih etmekte.

Toptan ve perakende satışlarımızın yanında ülkemizin farklı noktalarında satış noktalarımız mevcur. Bunun yanında Tahtakale Spot Alışveriş Merkezlerinde Person markamızın farklı ürünlerini ve firmanın kendi adına ürettiğimiz ürünleri gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz.

Sosyal ağlarımız olan instagram.com/sevay kimya ve facebook.com/sevaykimya üzerinden dm mesaj ile sipariş verebilirisiniz. İlgili ajansımız veya personelimiz sosyal ağ üzerinden isteklerinize göre siparişinizi aktif edecek, şartları da sizlere sunacaktır.

Bilgi Talep Formu